Skarpetki DSocks

DS

Grubsze, przypominają standardowe sportowe skarpety (podwójna bawełna)  – idealne do rozbitego obuwia .Używać ich powinny także osoby, które mają niskie podbicie i węższą stopę. Wersja ta bardziej amortyzuje i nadaje się idealnie na tzw. „twarde nawierzchnie” ze sztuczną trawą.

Stwórz własną skarpetę „DS” dla dzieci i dorosłych

DS

Dodaj zdjęcie lub tekst, który chcesz umieścić na skarpetce i prześlij nam projekt do wyceny.
Jeśli masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy.

Skarpetki DSlim

DS

Cieńsze, o mniejszej objętości (pojedyncza bawełna)  – idealne do nowych, nierozbitych butów. Dedykowana dla osób mających tęższą stopę i wysokie podbicie.

Nowa jakość w piłce nożnej

DS
Produkty „DS” zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Jeżeli tu trafiłeś to wiedz, że jest to miejsce dla każdego sportowca, który wybiera to, co najlepsze, ceni niepowtarzalny design i chcę mieć dostęp do produktów najwyższej jakości.

Odpowiednio dobrany materiał zapewnia skuteczne odprowadzanie wilgoci

Elastyczność produktu, sprawia że doskonale dopasowuje się do ciała

Zapewniają stabilizację stopy w bucie, powodując zmniejszenie ryzyka kontuzji

System ANTI-SLIP - eliminuje przesuwanie się stopy w bucie, co pozwala uzyskać przyczepność, zwrotność, dając przewagę nad przeciwnikiem

Długotrwały materiał chroni przed odciskami, otarciami czy odparzeniami

Dlaczego warto wybrać nasze skarpetki?

DS

Skarpetki dla dzieci

DS

W dziecięcych skarpetach treningowych Dserek SPORT została wykorzystana technologia, która odprowadza wilgoć, a siateczkowy materiał w górnej części stopy, zapewnia lepszą wentylację. Wybierając naszą markę otrzymasz gwarancję najwyższej jakości zapewniając przy tym komfort użytkowania od najmłodszych lat.